شرکت موج یکتا اسپادانا (کالیوز)

کالیوز در سال 1380 با هدف تولید محصولات الکترونیک با کیفیت و نوآورانه فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با رویکرد کیفیت‌گرا و توجه ویژه به منابع انسانی و سرمایه‌گذاری بر تحقیق و توسعه، توانست در مدت زمان کوتاهی به یکی از پیشروترین تولیدکنندگان محصولات الکترونیک در ایران تبدیل شود.

محصولات کالیوز شامل طیف گسترده ای از جمله آیفون تصویری و لامپ LED کالیوز می‌باشد. این محصولات با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز و قطعات با کیفیت بالا توانسته با کیفیت‌ترین آیفون تصویری در بازار را تولید نماید. کالیوز همواره به دنبال ارائه محصولات با کیفیت و با دوام به مشتریان خود می‌باشد. این شرکت دارای شبکه گسترده‌ای از نمایندگی‌های رسمی در سراسر کشور است که خدمات پس از فروش مناسبی را به مشتریان ارائه می‌دهند.

کاتالوگ محصولات

<p><strong>محصولات، خدمات و فناوری‌ها:</strong></p><p><strong>آیفون تصویری:</strong><br>مانیتور<br>پنل صوتی و تصویری<br>لوازم جانبی</p><p><strong>روشنایی و سنسور:</strong><br>لامپ<br>پروژکتور<br>پنل<br>سنسور و چراغ خطی<br></p>
  • نام مدیرعامل: سید اکبر منتظرین
  • سایت: https://calluse.net/
  • تلفن: 03132645123
  • ایمیل: calluse@calluse.net
  • آدرس:

    آدرس:
    اصفهان، چهارراه هشت بهشت، خیابان هشت بهشت غربی، کوچه شمندی، ساختمان غدیر، طبقه 4، دفتر کالیوز (شرکت موج یکتا اسپادانا)


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.