شرکت مهندسی پایاسیلتک اسپادانا

شرکت پایا سیلتِک در سال ۱۳۹۱ در استان اصفهان تاسیس شده و از همان ابتدا خود را به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین مراکز مهندسی سطح، پوشش دهی و پرداخت دقیق لپینگ و سوپرفینیشینگ در کشور معرفی نموده است.

این شرکت نماینده انحصاری کمپانی Microdiamant آلمان در خاور میانه، تولید کننده مواد اولیه الماس مورد استفاده در فناوری لپینگ و کلیه تجهیزات و مواد مصرفی مورد استفاده در متالوگرافی می باشد. کمپانی Microdiamant بزرگترین کمپانی تولید کننده مواد اولیه و تجهیزات مورد استفاده در پرداخت نهایی لپینگ و پولیشینگ در اروپا و جزء پنج شرکت معتبر در دنیا بوده که بصورت بین المللی به تولید و توسعه اینگونه تجهیزات و مواد مشغول به فعالیت می باشد. همچنین این شرکت نماینده انحصاری کمپانی Submikron آلمان در خاورمیانه، سازنده کلیه دستگاه ها و تجهیزات لپینگ در سایزهای مختلف می باشد.

شرکت پایاسیلتِک در زمینه تحقیقات و کاربرد فرآیندهای پوشش دهی و عملیات پرداخت دقیق با مشتریان خود همکاری های بسیار نزدیک داشته و کلیه امکانات شرکت های همکار آلمانی در جهت انجام پروژه های تحقیقاتی و صنعتی در دسترس این مجموعه می باشد و با دانش فنی و تجارب خود در کنار پشتبانی فنی شرکت های Microdiamant و Submikron آلمان و در اختیار داشتن تجهیزات مدرن تخصصی پوشش دهی و پرداخت نهایی جهت آببندی سیستم ها و تجهیزات مورد استفاده در صنایع پالایشگاهی، نیروگاهی، نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد، از معدود شرکت های موجود در منطقه است که قادر به پاسخگویی کامل نیاز این صنایع در کشور می باشد.

محصولات و فناوری ها

مهندسی سطح ، پوشش دهی به روش HVOF و APS ، مواد و تجهیزات آزمایشگاهی، لپینگ و سوپرفینیشینگ، نیتراسیون پلاسمایی و کلدینگ

  • نام مدیرعامل: جلیل احمد‌سرشت
  • سایت: /https://sealtech.ir
  • تلفن: ۰۳۱۳۳۹۳۲۱۱۱
  • ایمیل: info@sealtech.ir
  • آدرس:

    اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقيقاتي، پارک علم و فناوری، ساختمان ابوریحان


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.