شرکت فنی و مهندسی پایا رسا الکترونیک

شرکت پایارسا از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 1392 آغاز به کار کرد. رویکرد این شرکت، دمیدن روحی تازه در کالبد فضاهای شهری با استفاده از متنوع ترین فناوری های نورپردازی روز دنیا است. این فرآیند از مطالعات روان شناختی رنگ ها در طراحی آغاز شده، با ساخت المان ها و اجرای سیستم های سخت افزاری – نرم افزاری ادامه یافته و در پایان به پشتیبانی فنی (نگهداری و تعمیرات) منتهی می شود.

در حال حاضر شرکت فنی و مهندسی پایا رسا الکترونیک تولید کننده مجموعه محصولات کنترلی هاینیکس شامل ساعت فرمان نجومی – هفتگی وای فای دایرکت ، ساعت فرمان نجومی – هفتگی کنترل از راه دور اینترنتی و اس ام اسی ، کنترل فاز اصلاح گر خودکار و همچنین بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه پروژه های مختلف نورپردازی شهری، ساخت المان های نوری و پروژکتورهای دفنی و تامین تجهیزات نورپردازی مناسبتی اعم از ریسه، گوبو پروژکتور و . . . و مجری پروژه های ویدئو مپینگ و نگاشت نور و پروژه های هوشمند سازی و با دارا بودن صلاحیت پیمانکاری به شماره 11373211308571 به فعالیت خود ادامه می دهد.

محصولات و فناوری ها

المان‌های نورپردازی

ادوات نورپردازی


  • نام مدیرعامل: محمد روان مهر
  • سایت: www.payarasa.com
  • تلفن: 03191090345 - 09102293348
  • ایمیل: info@payarasa.com
  • آدرس:

    اصفهان، خیابان امام خمینی، ابتدای شریف شرقی، ساختمان جام جم، طبقه سوم، واحد 301


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.