شرکت فنی مهندسی سپهر الکترو گستر آسیا

شرکت الکتروگستر از سال 1382 تحت عنوان گروه مهندسی الکتروگستر با هدف تحقیقات، طراحی و تولید سیستم‌های الکترونیکی آغاز به کار نموده است.

از ابتدای فعالیت، طراحی و تولید سیستم‌های دیجیتال کنترل و مانیتورینگ مبتنی بر میکروکنترلر‌ها در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است. در این راستا ساخت کنترلر جریان موتور‌های صنعتی و به دنبال آن طراحی و ساخت نمایشگر‌های الکترونیکی با قابلیت‌های خاص برای کاربرد‌های عمومی و صنعتی به مجموعه فعالیت‌ها افزوده شد.

از دیگر فعالیت های این مجموعه طراحی سیستم کنترل و مانیتورینگ تاسیسات برقی و گزارش گیری از شرایط محیطی و سیستم سوپروایزری، با قابلیت مانیتورینگ وایرلس از طریق اینترنت و از طریق تلفن همراه می باشد که در سیستم های کنترل و مانیتورینگ مجموعه هایی نظیر تاسیسات شهری شهرداریها، ایستگاههای پمپاژ آبفا، تجهیزات و سیستمهای نیرو در مراکز مخابرات، مانیتورینگ وضعیت تجهیزات اتاق های سرور، کنترل و هوشمند سازی سیستمهای گرمایش مرکزی، کنترل تجهیزات سردخانه ها، گلخانه ها، مرغداری ها و … کاربرد دارد. هم اکنون این شرکت، با استفاده از تجارب گذشته و بهره گیری از نیروهای کارآمد و خلاق، آماده ارائه خدمات فنی مهندسی ( مشاوره ، طراحی و تولید ) در کلیه زمینه های مرتبط با سیستم های مانیتورینگ و کنترل و تاسیسات می‌باشد.

محصولات و فناوری ها

درب بازکن هوشمند اسگیت

هوشمند ساز گلخانه اسفارم

دستگاه اس ام اس کنترلر

سیستم تابلو برق هوشمند 

کنترل هوشمند موتور خانه

  • نام مدیرعامل: جواد خمسه عشر
  • سایت: www.electrogostar.com
  • تلفن: 03133931255
  • ایمیل: electrogostar.co@gmail.com
  • آدرس:

    شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، پارک علم و فن آوری، میدان صنعت، خیابان یازدهم ،پلاک A409


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.