شرکت شفیق

موسسان گروه صنعتی و بازرگانی شفیق، از جمله پیشکسوتان صنعت تولید و بازرگانی کشور بوده که فعالیت رسمی خود را در شهر اصفهان از سال 1350 با تولید و فروش انواع قطعات یدکی خودرو با نام گروه صنعتی کهن آغاز نمودند. قابل ذکر است که در سال 1357 نام گروه صنعتی کهن به گروه صنعتی شفیق تغییر داده شد.

این مجموعه با هدف توسعه پایدار، در فاصله سال های 83 تا 88 علاوه بر تولید و فروش داخلی انواع قطعات یدکی خودرو ، نسبت به بازاریابی خارجی و صادرات این محصولات به کشورهای آسیایی مانند عراق، مصر، یمن، امارات، عربستان و همچنین کشور آفریقای جنوبی و ایتالیا اقدام نموده و به عنوان صادر کننده قابل تقدیر در اصفهان معرفی گردیده است.

شرکت شفیق گروه صنعتی و بازرگانی دانش محور و یادگیرنده است که در صنعت تامین، تولید، بازاریابی و فروش انواع مختلف ورق های فومیزه، چوب، ام دی اف، دکوراسیون داخلی، تجهیزات و مصنوعات وابسته به آن و همچنین محصولات و مواد اولیه پلیمری، فعالیت دارد.

محصولات و فناوری ها

محصولات فومیزه:

  • ورق فومیزه
  • صفحه کابینت پی وی سی (PVC)
  • تایل سقفی پی وی سی

محصولات پلیمری


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.