شرکت بسپار شیمی سپیدان

گروه بسپار شیمی سپیدان با نام تجاری (BCS) به عنوان یک گروه صنعتی پیشرو و متمرکز بر توسعه اکوسیستم نوآوری، تولید و تامین پلیمرهای مهندسی و پیشرفته صنعتی محسوب می‌شود.

این شرکت فعالیت خود را در سال 1390 با تامین انواع پلیمرها برای استفاده در صنایع مختلف از جمله: لوازم خانگی، خودرو، ساختمان و …، آغاز کرده و به تدریج با توسعه دفاتر بازرگانی و تحقیقات بازار در کشورهای آلمان، ترکیه، چین، امارات متحده عربی، تایوان، هند، صربستان، ویتنام، مالزی، کره جنوبی و ایتالیا؛ موفق به قرار گرفتن در جایگاه برتر تامین، تولید و نوآوری محصولات پلیمری در صنعت کشور شده است.

بسپار شیمی سپیدان با هدف گسترش زنجیره ارزش تبدیل مواد خام پلیمری و افزودنی به مواد اولیه تخصصی‌ و با ارزش افزوده بالا، طی یک دهه فعالیت اقدام به راه‌اندازی چندین واحد تولیدی انواع کامپاند و مستربچ کرده است. این گروه تولیدی با تاکید بر توسعه روزافزون کیفیت محصول و با هدف گسترش فعالیت‌های دانش محور در سال‌های 1394 و 1395 اقدام به تجهیز و بهره‌برداری از آزمایشگاه تخصصی مواد پلیمری و واحد تحقیق و توسعه (R&D) نموده و در سال 1400 نیز ادغام و توسعه این واحد‌های سازمانی، منجر به تاسیس مرکز تحقیقات و نوآوری کامپاند و مستربچ شده است. همه این فرآیندهای موثر، بسپار شیمی سپیدان (BCS) را به یک مجموعه متخصص و پیشرو در زمینه تولید دانش‌بنیان با ظرفیت بالغ بر 70 هزار تن در سال، تأمین مواد اولیه و افزودنی‌های مورد مصرف صنایع لوازم خانگی، خودرو، نساجی، ساختمانی، کشاورزی، فیلم و بسته‌بندی، الکتریکی، لاستیک و شیمیایی در کشور تبدیل کرده است.

محصولات و فناوری ها

تولیدی

1- مستربچ

2-کامپاند

بازرگانی

1- شیمیایی و کشاورزی (کربنات پتاسیم، هیدروکسید پتاسیم، فنل و سولفات منگنز)

2- مواد اولیه لاستیک (KEP 270 ،NBR 35L و  SMR 20 GM) 

  • نام مدیرعامل: علی علیخانی
  • سایت: https://holding-bcs.com/
  • تلفن: ۰۲۱-۵۸۴۶۲۰۰۰
  • ایمیل: pouyanasab.ar@holding-bcs.com
  • آدرس:

    تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر (بخارست)، خیابان دهم غربی، پلاک 23، واحد 5

    اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، ضلع شمال شرقی برج فناوری


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.